اعلام حریق

  |

اطفاء حریق

  |

آموزش ایمنی و آتش نشانی

  |

تامین و نگهداری

  
  • تهران - میدان هفت تیر -خیابان کریمخان - خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی ) -جنب رستوران نایب - ساختمان آبان پلاک 1 واحد 2
  • 88933140
  • 09101945502

درباره شرکت

شرکت ایمن پارس با هدف ارائه خدمــات به صورت طراحی و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق ، تعمیرات و نگهداری ، آموزش درکلیه زمينـه های ایمنی و آتش نشانی ، تـأمين تجهيـزات  اعم از : سيستم اعلام و اطفاء حريق اتوماتيک نظير دتکتور دود و حرارت (smoke and heat detector) ، شستي اعلام حريق (Call point) آژير، انواع کنترل پنل متعارف و ادرس پذير قابل اتصال به کامپيوتر (controlpanel) تاسیس گردیده است.
بهـره‌منـدي از كادر متخصص و با استفـاده از تكنولـوژيهاي نوين كه توانايي ايجاد يك نظام مجتمع در اجزاء و كل سيستم را داشتـه بـاشند، رعـايت بـالاترين استانداردهـاي بين‌المللي مـرتبط و همچنین برخورداری از نمایندگی ها و پشتیبانی تولیدکنندگان معتبر جهانی در زمینه تامین تجهیزات همواره نقطه قوت و ديدگاه اصلي اين شركت مي‌باشند .
خط مشی سیستم مدیریت منطبق با الزامات استانداردهای  NFPA , EN54,LPCB , UL, DIN   و جهت گیری های مدیریتی با توجه به خواسته های مشتریان و طرفهای ذینفع، سبب حصول اطمینان خاطر مدیریت شرکت از تطابق خدمات ارائه شده به مشتریان براساس استانداردهای مورد قبول مهندسی، قراردادی، ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی(HSE) در طراحی، تامین تجهیزات، اجرا و نظارت بر پروژه ها می باشد. موارد فوق موجب شده است تا بتوانیم نیازهای پروژه های مختلف در بخش های ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، پاساژها، برج ها، هتل ها، سازمانها ، واحدهای صنعتی، کارخانجات، نیروگاه ها و همچنین صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ... را به بهترین وجه و با رعایت بالاترین استانداردها پاسخگو باشیم.